Technické informace - nejčastější dotazyPočet e-mail schránek
V ceně domény je až 20 mailboxů, ale nám stačí jen dva. Pokud v budoucnu budeme přiobjednávat třeba o další dva více, jaký bude poplatek?
Žádný. Mailboxy do *počtu v ceně domény* můžete kdykoliv přiobjednat zdarma.

Limit přenosu dat - traffic
V ceně domény je datový přenos až 1 GB měsíčně. Znamená to, že musím množství přenesených dat z naší domény nějak hlídat nebo omezovat?
Ne. Průměrná, dobře navštěvovaná doména má měsíční přenos dat 20-200 MB. Problém překročení limitu nastává v okamžiku, kdy nabídnete k veřejnému stahování např. desetimegové soubory s hudbou, videem, aplikacemi. Extrémní přenos dat mají také eroticky zaměřené stránky. Jakmile naučíte tisíce návštěvníků, aby si k vám chodili např. pro obrázky zdarma, může být limit překročen i během několika dnů. Na závěr nezapomeňte, že za nadlimitní přenos dat musí platit i vlastník serveru (tedy SEVEN CZ) vlastníkům páteřní sítě.Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Zašlete nám prosím další dotaz:
...podpis+kontakt není nutný, pokud nechcete odpoved :-)KONTAKTY  |  JAK OBJEDNAT  |  KOMPLETNÍ CENÍK  |  TECHNICKÉ INFORMACE  |  SEZNAM DOMÉN, BĚŽÍCÍCH ZDE